Eliška Bršlicová
Náměstí Míru 286
687 51 Nivnice

 

Líbí-li se Vám mé fotografie a máte zájem o fotografické služby? Kontaktujte mne na telefonu: 733 321 777 nebo e-mailu: elizabeth.brslicova@seznam.cz

Informace o focení

Jsem fotografka a vizážistka Eliška Bršlicová. Před focením Vás nalíčím, upravím vlasy a společně doladíme styling, protože jedině celek dělá jedinečnost fotky. Těším se na spolupráci.ja

 

JAK FOCENÍ PROBÍHÁ? CO SI VZÍT SEBOU?

Přineste si všechno, co Vás napadne raději více než méně ať máme z čeho vybírat různé doplňky, pásky, boty, naušnice, něco na hlavu, spodní prádlo prostě co Vás napadne a jak chcete vypadat.

Pokud chcete fotit akty, je dobré vzít si volnější oblečení i spodní prádlo, protože otlaky mizí velmi pomalu.

Nebojte se mi sdělit Vaše přání, nic není nemožné.  Společně se dohodneme, jaký styl fotek chcete nafotit a co budeme preferovat – dračice, jemná, romantická …. A k tomu přizpůsobíme i make-up.

Focení trvá asi 3 hodiny i s líčením, přijďte nenamalovaná a tím se vyhneme červeným očím z odličování. Je dobré si i den předem udělat peeling, pleť pak vypadá svěží a jemná.

Co řešit nemusíte je akné, modřiny a odřeniny. Všechno se dá lehce skrýt dekorativní kosmetikou, zbytky pak lze retušovat.

Ani kila navíc Vám nemusí dělat žádnou hlavu dobrý postoj a póza udělá hodně.

Po nalíčení a úpravě celkového stylu se pustíme do focení. Po celou dobu se snažím o dobrou atmosféru, aby vše probíhalo v pohodě, klidu, hlavně bez stresu a Vy Jste si to mohla pořádně užít!

Postupně budeme fotit různé pózy tak, aby Vám to co nejvíc sedělo a slušelo. Během focení Vám budu fotografie postupně ukazovat, aby jsme si ujasnili, jestli je to podle Vašich představ. Nebojte se cokoliv říct i jakýkoliv nápad, hlavní je cítit se dobře. I v případě aktu se snažím, aby nevypadaly lacině nebo nevhodně!

Po focení Vám všechny fotografie pošlu na e-mail přes úschovnu tak ,aby jste k nim měla přístup pouze Vy. Potom se v klidu doma rozhodnete, které jsou ty pravé.

10 fotografií, které si vyberete, retušuji a upravuji. Každou fotku dám do černobílé a různého stylu, všechny fotky upravené i ty neupravené dostanete na CD. V případě zájmu Vám zajistím i tisk fotografií.

Fotoateliér se nachází v Nivnici ul. Náměstí Míru 286

Focení včetně vizáže a úpravy vlasů…………2500 Kč

Termímy focení domlouvám telefonicky na čísle 733 321 777
nebo e-mail: elizabeth.brslicova@seznam.cz
najdete mě i na facebooku- Eliška Bršlicová kde je také možné se domluvit.

Těším se na spolupráci a přeji krásný den

Eliška Bršlicová

Top! Copyright © 2014 - El Photography
Sociální sítě:
FACEBOOK
TOPlist